Mimari Tasarım ve Dekorasyon

WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) Olarak, İnovatif tasarımcılarımız ve Usta ekibimiz ile birlikte, iç veya dış mekânlarınızda yapılacak olan tadilat ve dekorasyon işlerini titizlik ve itina ile yapmaktayız. Öncelikli hedefimiz; uzman proje ekibimiz ve uygulama kadromuzla birlikte yüksek kalitede proje, dekorasyon ve tasarım uygulamalarına imza atarak; sizlerin uzun soluklu çözüm ortağı olmaktır.

Proje ve uygulamaları ile her zaman kullanıcı beklentilerine uygun, üretken ve kaliteli çözümler üretebilen WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) kadrosu; özgün yaklaşımını her çalışmasında yansıtmayı başarmıştır. WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) Olarak, Müşteri memnuniyetini, yenilikçiliği, estetiği, titizliği ve disiplini ön planda tutan iş anlayışımızla, müşterilerimiz için fonksiyonel ve özgün tasarımlar üretmekte ve bu tasarımları zamanında ve verimli bir şekilde uygulamaktayız.

WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) Konut, villa, Ofis, Mağaza, kafe, restoran, bar, eczane,, kuyumcu Fabrika, Otel, Hastane İş merkezi Resmi Kurumlar Eğitim ve Kültür Yapıları Sosyal Tesisler Konferans Salonları gibi birçok yapıda dekorasyon isteklerinizi size uygun olarak en iyi şekilde teslim eder. Mekânlarınız Tavan, Duvar, Zemin ve birçok bölümünde Alçıpan, cam, seramik, ayna, ahşap, krom gibi materyalleri istekleriniz doğrultusunda WOW TASARIM olarak uygulamaktayız. yapılacak olan tadilatlarda Elektrik, Mekanik, Alçı, Boya, sıva Fayans, poliüretan veya epoksi gibi çeşitli malzemelerin kullanıldığı çalışmalar için gerekli malzemelerin teminini WOW TASARIM bünyesinde tedarikçilerimiz tarafından sağlanmaktadır.

WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) İç mekan dekorasyonu, dış cephe tasarımları ve peyzaj düzenlemesi gibi bir çok mimari alanda özgün tasarımlar ve çözümler üreterek, bunları ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi ustalık ve en kaliteli malzemeleri kullanarak size sunmaktadır.

Konut (banyo,mutfak,yatak odası, salon)
– Villa – Mağaza – Ofis
Showroom – Alışveriş Merkezi – stand
Otel – Restaurant – Cafe bar fuar alanı
– İş merkezi – Resmi Kurumlar
Eğitim ve Kültür Yapıları – Sosyal Tesisler – Konferans Salonları

(Bursa tasarım ve iç mimarlık ofisi)