Endüstriyel Ürün Tasarımı

Endüstri Ürünleri Tasarımı, ürünlerin işlevsel ve biçimsel olarak tanımlanmasına yönelik endüstriyel bir disiplin ve stratejik bir rekabet unsuru olduğu kadar, aynı zamanda çağımız toplumunun maddi kültürünün gelişimine katkıda bulunan yaratıcı bir meslek olarak tanımlanabilir.

Elektronikten mobilyaya, iç mekan tasarımından aydınlatma ürünlerine kadar birçok alanda proje geliştiren WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) sayısız ürün tasarımı yapmaktadır. Ürün geliştirme süreçlerinin titizlikle uygulandığı WOW TASARIM(Bursa tasarım ofisi) ; tasarım, mühendislik ve üretim yöntemleri konularında WOW TASARIM(Bursa tasarım ofisi)  uzman ekibi ile ürün sonucuna hızlı ve güvenli bir biçimde ulaşarak yüksek verimlilik sağlamaktadır.

WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) Yaratıcılığı bilimsel metotlarla iş modellerine dönüştürerek, yüksek katma değer yaratmaktadır. Proje yönetimi ekibi, ürün geliştirme ve ürün çeşitlendirme stratejileri oluşturmakta; WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) müşteri odaklı yüksek verimliliği hedefleyen projeler üretmektedir. Konusunda deneyimli ve uzman tasarımcılar; uzmanlık alanlarına uygun proje ekiplerinde yer almaktadır. Tasarım yaklaşımlarını konuya odaklayan verimli ve yaratıcı ürün geliştirme süreçleri uygulanmaktadır.(Bursa tasarım ve iç mimarlık ofisi)

Mobilya – aydınlatma – aksesuar -Stand –
konsept tasarım çalışmaları
ürün geliştirme çalışmaları