3D Modelleme – Render

WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) Günümüzde bilgisayar teknolojisinin hızlı gelişimi, bilgisayar destekli 3d modelleme (3 boyutlu çizim) ve 3D animasyon tekniklerinin yaygın olarak kullanılması konusunda geniş imkânlar sağlamaktadır. WOW TASARIM yeni ve özgün fikirleri ile günümüzün rekabet ortamında cazip ve gerçekçi proje tasarım ve sunumunun önünü açmaktadır.

Otel, villa, mağaza, vitrin, fuar standı, plaza, iç mimari, dış cephe, özellikle de iç mekânlar ve peyzaj da vazgeçilmez bir çizim olan 3d çizimleri profesyonel renderlar sayesinde sizlere tam anlamıyla mekânların bitmiş vaziyetini hazırlayarak işinizde fark oluşturma imkanını WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi)  sunar.

3 Boyutlu tasarımlar endüstriyel, mimari ve reklam projelerinin yapım sürecindeki zaman alıcı ve maliyetleri arttıran, karşılaşılması muhtemel sorunları daha proje başlamadan tasarım aşamasında çözme imkanını WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) sunmaktadır. Ayrıca WOW TASARIM projenin satış aşamasında müşteride oluşabilecek olumsuz düşünceleri ortadan kaldırarak büyük avantaj sağlamaktadır. (Bursa tasarım ve iç mimarlık ofisi)

WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) 3 boyutlu mimari modelleme, 3d mimari çizim ve görselleştirme, iç mekan perspektifi, dış mekan perspektifi, istenilen açılarda, istenilen sayıda farklı açılardan, detaylı ve gerçekçi yöntemlerle görselleştirebilir.

MİMARİ modelleme görselleştirme ve animasyon
( İç Mekan – Dış Mekan –Peyzaj Düzenlemesi)
Sanal tur
360 derece mekan görseli
Vr gözlük ile 3d dolaşma imkanı
ÜRÜN modelleme görselleştirme ve animasyon
360 Panoromik görselleştirme
Tanıtım ve sunum animasyonları
Realistik render