Hakkımızda

Wow Design Lab (Bursa iç mimarlık ve tasarım ofisi ) Olurken...


25 yıllık  mühendislik projelendirme geçmişini iç mimari,endüstriyel tasarım , grafik tasarım ve render animasyon hizmetleri ile  bir araya getiren WOW DesignLab.

Sürekli gelişen ve sektördeki lider firmalardan biri olmayı amaç edinen ekibimiz ile İstikrarla büyüyerek tasarım dünyasında kilit noktası olabilecek projelere imza atmak ve gelecek kuşaklara ilham verecek kalıcı eserler ortaya koyma çıkarma öngörüsü ile işlerinde titizlik ve hassasiyet ile çalışarak, sizleri eşsiz projeler ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Wow Design Lab (Bursa RENDER tasarım ofisi); çalışmalarını tasarım laboratuvarlarında ileri düzeyde titizlik ve hassasiyetle hayata geçirebilmek için tasarımın kimyasına inerek en iyi reaksiyonu elde edebilmeyi amaçlamıştır.

İş Süreci

  • Fikir
  • Araştırma
  • Tasarım
  • Üretim

Tasarım fikirleriniz; Projeniz veya ihtiyaçlarınız hakkındaki detayları dinliyor ve beklentileri öğreniyor gereksinimlerini saptıyoruz. Ekibimiz tarafından titizlikle ele alarak kavramsal çerçevesini oluşturuyoruz. (Bursa tasarım ve iç mimarlık ofisi)

İsteklerinize en kusursuz biçimde yerine getirebilmemiz için verdiğiniz bilgileri doğrultusunda araştırıyoruz. Fark yaratmak için farklı düşünmek gerektiğini iyi biliyoruz. (Bursa tasarım ve iç mimarlık ofisi)

Güncel trenler , sizlerin istekleri ve araştırmalarımızın sonucunda edindiğimiz birikimimiz ile tasarımlarımızı görsel olarak mekanın, ürünün veya grafikerin çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme veya maliyet gibi çeşitli unsur veya özellikleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. (Bursa tasarım ve iç mimarlık ofisi)

Sizlerin beğenisinden geçen tasarımlarımız, alanında uzman teknik ekibimizin ellerinde hayat bularak hayallerinizin gerçeğe iyi ustalık ve malzemeleri kullanarak dönüştürüyoruz. (Bursa tasarım ve iç mimarlık ofisi)

Bursa iç mimarlık ve tasarım  ofisi  BURSA TASARIM – BURSA İÇ MİMARLIK – BURSA RENDER – BURSA ANİMAYON – BURSA FOTOĞRAF – BURSA VİDEO – BURSA SANAL TUR – BURSA VR – BURSA DEKORASYON – BURSA REKLAM – BURSA MÜHENDİSLİK PROJELENDİRME – BURSA 3D MODELLEME – BURSA 360 SANAL TUR – BURSA SANAL TUR – BURSA İÇ MİMAR – BURSA İÇ MİMAR FİYATLARI – ÜRÜN TASARIMI  – TR RENDER – BURSA – MİMARİ ANİMASYON BURSA – RENDER BURSA